circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся обласний етап Всеукраїнських козацьких ігор

11.06.2018, 21:07

text
Поділитися:

Козацькі ігри. У Запоріжжі проходить обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Джура». Його учасники – 450 школярів з усього регіону. Усі – переможці першого етапу військово-патріотичної гри. Протягом 5 днів діти будуть змагатися у різних конкурсах. Демонструватимуть свої медичні навички, силові вміння та інтелектуальні здібності.

37 команд по 8 осіб. У кожного своя форма та відповідний флаг району у руках. На плацу ліцею «Захисник» урочисто відкривають конкурс “Джура”. Для дітей лунають напутні слова. Після цього учасники відправляються облаштовувати свої табори. Там вже встановили намети, тепер є час для прибирання. Чистоту треба навести для конкурсу під назвою “Бівак”. Є навіть перелік правил для обов’язкового дотримання.

Поки одні прибирають, інші тренуються. Дівчата з Михалівського району готуються до змагання під назвою “Рятівник”. Пробують швидко накласти жгути на руку при переломі. Починають бинтувати з вужчої частини руки і до найширшої.

На локації для змагання зі стрільби поки нікого немає. Свої вміння діти покажуть за 2 дні за допомогою пневматичної зброї. Таку ж зброю, тільки дерев’яну, триматимуть діти і під час стройової підготовки. У кожної команди є свої рухи, які треба робити одночасно. Тому репетиції тривають наповну. Після обов’язково лунає гасло команди:

Рифмовані слова журі почує від школярів і на конкурсі під назвою “Ватра”. Там діти мають показати свої творчі здібності. Наприклад, танці, театралізовані сценки та вірші. Протягом п’яти днів діти житимуть у польових умовах. Поруч завжди чергуватимуть керівники змагань, швидка допомога й охорона. Ті, хто переможуть в обласній грі, захищатимуть Запорізьку область на всеукраїнському етапі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: