circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся перший з’їзд партії Володимира Буряка “Єднання”

24.05.2021, 19:12

text
Поділитися:

Розпочався масштабний форум з обговорення підсумків місцевих виборів. Минулорічна кампанія стала для політичного об’єднання першим бойовим хрещенням, з якого партія Володимира Буряка “Єднання” вийшла переможцем і лідером політичного життя у регіоні. Торік беззаперечну підтримку виборців на пост міського голови отримав Володимир Буряк, за якого віддали голоси майже 60% виборців. У місцевих виборах до рад різного рівня партія Володимира Буряка також посіла лідируючі позиції.

До складу обласної ради увійшли 9 депутатів, а до Запорізької районної — 12. Цей результат міський голова, лідер партії Володимир Буряк назвав не менш гідним. За підсумками виборів політсила радикально змінила політичну мапу Запоріжжя та області.

Працювати на більш вагомий результат планують і надалі. Для цього розробили амбітний план стратегічного розвитку партії. Він розділений на два періоди: «Запоріжжя – 2025» і «Запоріжжя – 2031». Партійна стратегія передбачає розробку довгострокових та короткострокових планів конкретних дій представників партії в місцевих радах, створення головного офісу партії у Запоріжжі та мережі регіональних структур в районах та містах області. На всіх територіях планують організувати громадські приймальні. Це довготривалий процес, який ще раз доводить, що партія Володимира Буряка “Єднання” має конкретне багаторічне бачення розвитку Запоріжжя та області та готова втілити його в життя.

Втілювати цей план лідер партії Володимир Буряк делегував представникам політичної сили, які вже плідно працюють в обласній, міській та районній радах, а також органах самоврядування багатьох територіальних громад регіону. Самі представники політичного об’єднання кажуть, єднання кожного – є запорукою реалізації стратегічного плану розвитку партії та регіону.

Також на з’їзді затвердили новий склад Головної ради політсили, внесли зміни до Програми партії та проголосували за нову редакцію Статуту й символіку політичного об’єднання. Після обговорення процедурних питань, з’їзд оголосили закритим. Та на цьому робота представників політичної сили не припиняється, а набуває більш якісного змісту заради інтересів жителів Запорізького краю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: