+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся різдвяний турнір з міні-футболу

09.01.2019, 17:24

У Запоріжжі розпочався міні-футбольний сезон 2019 року. Першим його стартом став різдвяний турнір, який традиційно проходить у спорткомплексі Заводського району. У змаганнях, окрім місцевих команд, взяли участь гості Запоріжжя.

Проведенням цього турніру організатори ставлять декілька завдань. Одне з них – популяризація спорту серед юних жителів Заводського району. Також змагання мають на меті дати ігровий досвід гравцям місцевих спортивних шкіл. Цьому сприяє участь команд з інших міст. У нинішньому турнірі взяло участь 8 команд. Окрім запорізьких колективів, за нагороди боролися два колективи з Дніпра. Для одного з них – ДЮСШ-7 Локомотив – змагання розглядалися крізь призму підготовки до чемпіонату Дніпропетровщини, який розпочнеться незабаром.

Головними фаворитами змагань вважалися футболісти місцевого клубу “Титан-Металург”, яких тренує знаний у минулому гравець запорізьких клубів “Надія” та “ДСС”, заслужений майстер спорту Раміс Мансуров. Готуватися розпочали одразу після нового року.

Цей фронт робити приніс свої результати. Футболісти «Титану-Металурга» упевнено пройшли турнірну дистанцію і здобули звання чемпіонів. На другому місці фінішував “ДЮСШ-7 Локомотив” з Дніпра і замкнула трійку призерів команда запорізької СДЮШОР №7.