+3°

Юні запоріжці поборолися за першість у святковому турнірі з міні-футболу

09.01.2018, 19:17

video text

Ось так визначався володар бронзи. Основний час боротьби між другою командою “Металург” (2008) та першим складом колективу “Титан-Металург” переможця не виявив. Знадобилась серія пенальті. За шаленої підтримки місцевих вболівальників в лотереї пощастило футболістам в червоній формі.

На цьому для школи “Металург” змагання не завершились. Одразу після матчу за третє місце на арені стартував фінал. “Металург 1 (2008)” проти “Титан (2008) 2”. Не минуло хвилини, як підопічні В’ячеслава Тропіна вийшли вперед. Подвоїли перевагу в середині другого тайму. Суперники мали шанс на гол престижу. Однак іноді не вистачало точності. Другий раз рятувала штанга. Тож 2:0 і “Металург” бере золото. Зазначимо, що для переможців це був дебютний виступ у цьому турнірі.

Щодо команди “Титан-Металург” — поразка в фіналі їх аж ніяк не засмутила. Тим паче одного з їх гравців Андрія Прилуцького визнали кращим нападником турніру.

Власне показати чому хлопці навчились протягом року і було основною метою турніру.

Переможці, срібні та бронзові призери отримали кубки та медалі. За ліком цей турнір був восьмим. Організатори зазначили — традицію буде збережено. Але в наступному році спробують розширити географію учасників. Сподіваються залучити до виступів футболістів з інших країн.