circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся традиційний турнір зі стрільби

02.08.2018, 16:12

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбувся традиційний турнір зі стрільби памяті Віталія Шлайфера. Цей чоловік був засновником Музею історії зброї. Також його зусиллями було створено чи не найперший збройний магазин в Україні. Взяти участь у змаганнях імені Віталія Григоровича завітало 60 осіб. За ліком це третій турнір зі стрільби пам’яті Віталія Шлайфера. Він проходив у двох номінаціях. Перша – стрільба по кабану. Друга – по тарілкам.

Цього року змагання зібрали рекордну кількість учасників — 60 осіб. Це й не дивно. 1994 року Віталій Шлайфер заснував збройний магазин. В 2004 році видатний колекціонер пішов далі. Створив Музей історії зброї. Тож для любителів постріляти — ця людина ,без перебільшень, – легендарна.

Пам’ятні змагання на честь Віталія Григоровича повністю відповідають духу його феноменальної особистості. Принаймні, судячи з попередніх двох турнірів.

Серед цьогорічних учасників — Володимир Брюховецький. Протягом 30-ти років цей чоловік був пов’язаний із армією, відповідно й зі зброєю. Що таке полювання, та в чому його основні складнощі- знає не з чуток. До Українського товариства мисливців Володимир Арнольдович вступив у 1985 році. З того часу любов до цього різновиду діяльності в нього не вичерпується. Більш того — сприймає її чимось на кшталт мистецтва.

У загальному підсумку перемогу в цьогорічному турнірі здобув Віталій Аверін. Приз за кращий постріл у кабана отримав Віталій Ярмоленко. Серед дівчат найкращу влучність продемонструвала Ірина Большакова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: