+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся традиційний дитячий турнір із футболу

24.12.2019, 17:50

У Запоріжжі відбувся традиційний дитячий турнір із футболу “Вони здобували славу “Металурга”. У змаганнях взяли участь спортсмени, котрим наразі 9 років. Всього на поєдинки заявилося 12 команд.
Цього року на турнір “Вони здобували славу “Металурга” з’їхалися команди з Харкова, Києва, Кривого Рогу та Запорізької області. Третє місце посіли гості зі столиці. А у цьому бою колектив “Металург-1” виборював “золото” в мелітопольського “Аріса”. Вихід господарів змагань до фіналу не є випадковим, адже  у хлопці досить досвідчені, -- каже Дмитро Запороженко – директор ДЮСШ “Металург”.

Перший тайм завершили з рахунком 1:0 , на свою користь. Гол забив Богдан Шкулипа. У другому таймі перевагу подвоїв Платон Цибулько. Тож 2:0 -- і трофей забирають господарі. Окрім медалей та кубка, юні металургівці отримали в подарунок торт. Таким чином запоріжці простимульовані на подальші досягнення -- як солодким відчуттям перемоги, так і незвичним смаколиком. Тож вітаємо дітей зі здобуттям кубка, новорічними святами та бажаємо нових звершень у 2020 році.