+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся третій етап рейтингових турнірів із більярду

25.03.2021, 14:05

Цього разу показати свою майстерність приїхали гравці із Дніпра, Маріуполя, Кривого Рогу, Марганця, Камінського, Енергодара, Дніпрорудного та Покровки. Представники більярдної школи Запоріжжя також мали змогу позмагатися за першість. «Московська піраміда» – саме таку назву має вид більярду, у який грали усі спортсмени.

Про гру майстер спорту міжнародного класу Богдан Рибалко дізнався від своїх знайомих і приїхав перевірити свої результати. Сьогодні він вперше на запорізькому турнірі. До цього вже встиг отримати звання “Чемпіон України 2010-го року” та взяти бронзу на чемпіонаті світу «Вільна піраміда» у 2016-му.

На запорізький турнір завітали також постійні його учасники. Одним із них є Максим Панкєєв, який приїхав із Нікополя. У нього була певна перерва в більярді, проте цього року він знову взяв кий. Результатами своїми гравець задоволений не повністю, проте відзначає рівень суперників і одноденний формат змагань.

Переможцем третього етапу рейтингових турнірів у Запоріжжі став Максим Гольєв. Він уже неодноразово діставав перемогу на запорізьких турнірах у 2020 році. Друге місце посів Максим Чубин із Дніпра. Третє місце розділили Денис Чепіжко із Запоріжжя та Богдан Рибалко із Кривого Рогу.