+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся третій тур Першої ліги України з баскетболу

05.11.2020, 10:37

Минулого року на цій же арені запоріжці двічі перемогли «Дружківку» — 90:83, 119:49. Цього разу команда з однойменного міста приїхала за реваншем. До битви всі готові. Розіграш, м’яч беруть господарі. Під номером один 16-тирічний Дмитро Соколовський. Намагається віддати передачу, але проти нього фолить Максим Мочалов. За кілька секунд юний Дмитро пасує з ауту на Максима Ледньова, той асистує на нещодавнього дебютанта Суперліги Рустама Рагімова, в результаті — рахунок у матчі відкрито.

Добрий початок, але гості миттєво відповідають енд-ваном. А вже на другій хвилині рахунок 2:5 на користь «Дружківки». Втім, невдовзі запоріжці оговтуються. Відрив «Металурга» починає зростати. За підсумком першої чверті підопічні Кирила Вікторова мають 9 очок переваги. Наставник гостей береже спокій, ніби абстрагуючись від емоцій. Після перерви розпочалася чверть штрафних кидків. Користуючись фолами суперників, баскетболісти у біло-зелених формах повільно роблять свою перевагу солідною. А от кидки з гри йдуть не дуже добре. Щоправда, серед поодиноких винятків є приємний момент за участі молодого Дмитра Соковоловського.

На велику перерву «Металург» йде з перевагою в 23 очки. За таких умов передбачити валідольний кінець протистояння важко. Тим не менш, останні хвилини зустрічі неабияк рознервували господарів паркету. На 39-й хвилині матчу рахунок стає 82:82. Та все ж у ході гучної битви перемогу вигризають запоріжці — 93:89.

Обіцянку керманич «Дружківки» виконав. Наступного дня гості взяли реванш із рахунком 103:98. У наступному турі «Дружківка» має зіграти проти «Краматорська», 14 та 15 листопада. На «Металург» за планом чекатиме «Маріуполь». Дати аналогічні. Наразі запоріжці посідають другу сходинку в своїй групі, маючи однакову кількість очок із «Дніпром», але поступаючись сусідам через різницю забитих і пропущених. «Дружківка» п’ята.