+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся триденний чемпіонат України з плавання

12.07.2018, 16:02

Протягом 3-х днів у Запоріжжі проходив Кубок України з плавання. У змаганнях, які проводилися за ініціативи заслуженого майстра спорту Дениса Силантьєва, взяли участь понад 300 спортсменів з усіх регіонів країни. Запоріжці зібрали тут цілу колекцію нагород

У змаганнях взяли участь як дорослі спортсмени, так і найближчий резерв українського плавання. Для еліти кубок України став перевіркою перед чемпіонатом Європи, який пройде за місяць у шотландському Глазго. Тому на доріжки басейну “Славутич” майже у повному складі вийшла національна збірна України.

Для найближчого резерву кубок України став останнім стартом сезону. Тут вони мали показати той результат, який дозволить наставникам національної команди взяти їх на олівець у майбутньому. Підготовка у всіх проходила по-різному. Так, одесит Іван Григор’єв зітнувся з певними проблемами. Незважаючи на складнощі, Іван Григорєв в останній день змагань зміг здобути золоту нагороду на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. Показаним часом залишився задоволений.

В останній день змагань одна медаль здобула запорізьку прописку. Сергій Шевцов став чемпіоном на дистанції 50 метрів вільним стилем. Але відбулося це не без пригод. Загалом запорізькі спортсмени здобули тут 4 золоті, 4 срібні та 1 бронзову нагороду. Тепер національна збірна проводить наступний етап підготовки до чемпіонату Європи, який відбудеться у серпні в Шотландії.