+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся турнір із дитячого футболу

12.06.2019, 18:04

У Запоріжжі відбувся турнір із футболу, організований академією Talantika”. Старт передбачав участь дітей 2012-2013 років народження. Мета поєдинків – культивація цього виду спорту, а також перший змагальний досвід для маленьких любителів популярної гри в мяч.

Академія
Talantika орієнтована на дошкільнят. У Запоріжжі вона має декілька філіалів. Там дітей навчають азам футболу. Плюс – організовують змагання, щоб хлопці пробували застосувати отримані навички. Цього року свої напрацювання юні запоріжці показували в боротьбі із гостями з Дніпра та Мелітополя. Вони підключилися до ініціативи “Talantika”, чим сприяли доволі масштабному регламенту. Так дитячий турнір налічував 8 команд.

Іноді вихованцям академії Talantika доводилось грати зі своїми запорізькими земляками. Ось, наприклад, у матчі групового етапу проти місцевого Динамо в жовтих футболках. Перший тайм завершився на користь талантів” – 2:0. А після перерви суперник перехопив ініціативу. Спершу було відновлено нічию. Згодом колектив під найпопулярнішою в Україні футбольною назвою вийшов уперед. Після того, як динамівцівбуло відпущено вперед, голів більше місцева публіка не побачила. Кінцевий рахунок – 3:2.

Команда “Динамо” здобула золоті медалі. На другій сходинці “Турбо” з Дніпра. Замкнув трійку лідерів “Олімпік” зі Слобожана. Також серед гостей змагань був дніпровський колектив “Амур”. Серед запорізьких учасників – “Титан-Металург”, “Голкіпер” і “Талантика- 2”.