+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся турнір із дзюдо пам’яті Миколи Данилова

27.01.2020, 19:08

У Запоріжжі відбувся традиційний турнір із дзюдо памяті заслуженого тренера України Миколи Данилова. За ліком ці змагання проводилися всьоме. Цього разу старт обєднав спортсменів віком від 10 до 13 років.

Щорічний меморіал заслуженого тренера України Миколи Данилова обєднав понад 200 учасників. Вони зїхалися з різних куточків країни. Наприклад, Михайло Ковальчук завітав до нашого міста з Дніпра. До старту готувався 3 тижні. Причому не тільки на тренуваннях, а і вдома. Першу сутичку Михайло впевнено завершив переможцем. Неймовірну силу волі продемонстрував й Гліб Рудик з міста Кременчук. Його перший бій на старті ознаменувався залізною непоступливістю. Жага підвищити свій рівень та здобути медалі сильнішою виявилась у Гліба. Тож перемога за цим хлопцем.

На змаганнях імені Миколи Данилова хлопці боролися за І-й та ІІ-й юнацькі розряди. Організатори старту задоволені конкурентоспроможністю гостей, а також рівнем підготовки місцевих дзюдоїстів.

Серед юнаків 2009-2010 років народження чемпіоном став запоріжець Матвій Кац у категорії 30 кілограмів. Ще один наш земляк Данило Шепель переміг у категорії 34 кілограми. Також “золото” у місцевого дзюдоїста Тимура Сомалевського. Наступний старт із дзюдо за участю запоріжців – чемпіонат України у віковій категорії кадети. Змагання проходитимуть з 29 по 31 січня у Львові.