+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся турнір із міні-футболу серед військовослужбовців

15.10.2020, 15:45

Цього року аматорський турнір із міні-футболу серед військових зібрав 7 команд. Турнір присвячений Дню захисника України. Ці змагання були започатковані у 2015 році.

Фінальний поєдинок. Збірна Запорізького обласного військового комісаріату, чиї кольори дуже схожі з футболками національної збірної. Опонент – команда військових представництв у чорно-блакитних формах, за якими, власне, відкриття рахунку.

За підсумком першого тайму збірна військових представництв перемогла з рахунком 3:1. Однак єдиний забитий м’яч із боку комісаріату вартий неодноразового перегляду.

Після перерви боротьба загострилася. На останніх миттєвостях поєдинку рахунок 2:4, попереду представництва. Та за кілька хвилин до фінального свистка комісаріат отримує право на штрафний.

Важко сказати, як би розвивалися події, якби випало трохи більше часу. Але це було останнє слово комісаріату навздогін цьогорічним переможцям турніру. 4:3 — перемога за збірною військових представництв.

Третє місце посіла команда військової частини А 21 76. По закінченні гри переможці та призери змагань отримали свої нагороди.