circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся творчий фестиваль “Різдвяні вітання”

17.01.2019, 17:14

text
Поділитися:

Калейдоскоп талантів. У Запоріжжі відкрився фестиваль-конкурс “Різдвяні вітання”. У ньому беруть участь вихованці позашкільних закладів освіти. Демонструють свої вокальні, хореографічні та інші творчі таланти. Фестиваль триватиме кілька днів.

Колядкою вихованці гуртків, які працюють при ботанічному саду, вітають гостей фестивалю “Різдвяні вітання”. А також демонструють свої роботи, які представили на виставці.Картини, сніговик, зроблений з ниток, та інші вироби. Дідуха створила 11-річна Яна Крива. Дівчинка не тільки сама виготовила оберіг, а й дізналася про його історію. Представила на виставці свою роботу і Софія Штепа. Дівчинка 2 роки відвідує студію образотворчого мистецтва. Свої роботи на виставці продемонстрували вихованці тринадцяти позашкільних закладів. Це — майже сотня творчих доробків у жанрах образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Всі вони на зимову тематику. Тут є малюнки у різних техніках, дідухи із соломи, витинанки.

Фестиваль “Різдвяні вітання” влаштовують у Запоріжжі майже 20 років. Останні два він благодійний. Завтра у рамках фестивалю відбудеться концерт дитячих вокальних та хореографічних колективів. На захід запрошують ветеранів АТО, багатодітні родини та дітей з особливими потребами. Організатори кажуть: кожен дитячий виступ стане різдвяним вітанням і присвятою людям, які потребують особливої уваги суспільства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: