circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся українсько-турецький медичний симпозіум

08.11.2019, 19:25

text
Поділитися:

Від теорії до практики. У Запорізькому державному медуніверситеті відбувся перший українсько-турецький спинальний симпозіум. На зустрічі вітчизняні та закордонні лікарі поділилися інноваційними методами у лікуванні захворювань хребта. У конференції участь взяв і міський голова Володимир Буряк.

На захворювання хребта страждає кожна третя людина у світі. За статистикою, біль у спині – друга причина за кількістю звернень пацієнтів до медиків. Аби покращити якість лікування фахівці з різних куточків світу завітали на міжнародну конференцію у Запоріжжі. Обговорили інноваційні методи, зокрема, корекцію сколіозів і лікування патологій хребта.

Завідувач нейрохірургічним відділенням лікарні екстреної та швидкої меддопомоги Дмитро Івахненко пояснює, ті стадії, які неможливо вилікувати консервативним шляхом, нейрохірурги та ортопеди намагаються лікувати із найменшими пошкодженнями, малоінвазивними хірургічними методами, і такі конференції дозволяють обмінятися новітніми напрацюваннями у цій сфері.

Запорізькі нейрохірурги й ортопеди-травматологи теж поділилися з гостями власними напрацюваннями. Адже вони виконують унікальні операції. Але турецький досвід теж вкрай необхідний. Закордонні спеціалісти вважаються одними з кращих в Європі. Ректор Запорізького державного медичного університету Юрій Колесник зазначає, у його закладі в навчальному процесі використовують новітні технології та знання, тож рік тому запрацювала програма запрошення за науковим обміном провідних спеціалістів з інших вишів.

На конференцію завітав і міський голова Володимир Буряк. Він побажав плідної роботи учасникам міжнародного симпозіуму. А ще наголосив на тому, що тепер, завдяки “Міжнародному аеропорту Запоріжжя” турецьким фахівцям буде значно легше діставатись до нашого міста. Володимир Буряк каже, зважаючи на ремонт злітно-посадкової смуги та заплановане на грудень завершення будівництва терміналу, міжнародні напрямки розвиватимуться, у тому числі за рахунок маршрутів до Туреччини. Такі ж конференції стануть вагомим поштовхом до розвитку даного напрямку медицини.

Загалом до Запоріжжя прибули 25 турецьких медиків, які спеціалізуються на захворюваннях хребта. А півроку тому приїжджали їхні земляки, які знаються на лікуваннях генетичних хвороб. Тож така співпраця триватиме й надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: