+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся відкритий чемпіонат з веслування

19.09.2018, 21:58

З перервою у 34 роки у Запоріжжі відбувся відкритий чемпіонат з веслування на байдарках і каное на призи редакції газети «Індустріальне Запоріжжя». Турнір присвячений пам’яті майстра спорту Радянського Союзу, неодноразового переможця чемпіонатів світу серед ветеранів — Юрія Нікітченка.

Веслувальний канал нашого міста зібрав понад 200 учасників з восьми областей України. Від спортсменів початківців до ветеранів розігрували нагороди на довгих та коротких дистанціях. Також до змагань входили і олімпійські види програми — гонки на 200, 500 та 1000 метрів.

Юна вихованка ДЮСШ «Локомотив» – Тетяна Ларіна, тільки-но починає робити перші кроки у цьому видовищному та силовому виді спорту. Дівчина прагне здобути якомога більше перемог та представляти свою країну на літніх Олімпійських іграх.

Ще один вихованець ДЮСШ «Локомотив», срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю та один з найперспективніших каноїстів України — Лев Кірпік, розповідає, що конкуренція на дистанціях, у яких виступає на турнірі, – є не нижчою за рівень чемпіонату країни.

Змагання проходили у двох вікових категоріях. В обох переможцями стали запорізькі команди. В турнірі юнаків срібна нагорода, а разом з нею Кубок Юрія Нікітченка, дісталися спортсменам з Енергодара. У змаганнях ветеранів аналогічний комплект поїхав до Херсона.