+3°

У Запоріжжі відбувся відкритий Кубок міста з естетичної гімнастики

06.12.2017, 18:37

video text

Вишуканість та граціозність. Саме ці якості продемонстрували у своїх виступах спортсменки на змаганнях з естетичної гімнастики. Гімнастки випробували нову програму перед стартом сезону, що розпочнеться в Харкові вже за два тижні.

А це гімнастки із Сум — єдині, хто завітав на Кубок Запоріжжя з інших міст України. Вони склали гідну конкуренцію запоріжанкам. Дівчата з клубу «Грація» напередодні новорічних свят вирішили показати груповий номер за різдвяною тематикою. Виступали у віковій категорії 8-10 років. Своїм результатом задоволені. Про змагання кажуть – їм усе до вподоби. Планують приїздити до Запоріжжя й надалі. Обіцяють вдосконалювати свої номера.

Справжнім видовищем був виступ за програмою кандидатів в майстри спорту команди “Вівенд”. Нещодавно вони повернулись з етапу Кубка світу, що відбувся в Болгарії. Там вони посіли 7 місце з 15-ти команд. Зараз дівчата готуються до чемпіонату України, який пройде в Харкові. Дивувати журі будуть новим номером, який нещодавно вдосконалили.

За підсумками змагань гарний результат показали команди із Запоріжжя. Колективи “Жасмін” та “Браво” поділили перше місце в категорії 6-8 років. “Ідеал” став чемпіоном у віці до 14 років. Серед спортсменів 8-10 років “золото” та “бронзу” узяли гості із Сум.