+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся відкритий Кубок міста з веслування

22.09.2021, 15:00

Тут завзято змагалися спортсмени із семи областей України. Вони виступали у всіх вікових категоріях: від 12-ти років і до 20-ти та старше. Відкритий Кубок міста для учасників – це привід потренуватися перед наступним сезоном. Дівчата та юнаки, які змагалися в індивідуальних розрядах, показували свою майстерність на двох видах суден: байдарці та каное.

Спортсмени Збірної команди України також завітали на змагання. Серед них: Юліана Путніна та Лев Кірпік. Хлопець у цьому виді спорту вже 7 років. Щоправда, брав паузу в кар’єрі. На сьогодні веслування відіграє роль хобі у його житті, проте за плечима – неабиякий досвід.

Родзинкою змагань став розіграш каное серед учасників. Він відбувався за принципом лотереї. Такий приз став можливим за підтримки депутатів міської ради від партії «Єднання». Щасливцями виявилися харківські спортсмени.

Загалом, за два дні змагань розіграли 148 комплектів нагород. Вищезгадана Юліана Путніна зайняла перше місце на дистанції в тисяча метрів серед дівчат 2005 року народження та старше. Запоріжець Лев Кірпік також фінішував першим. Він змагався на дистанції двісті метрів у віковій категорії юнаки 2005 року народження та старші.