+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся юнацький чемпіонат України з вільної боротьби

28.05.2019, 18:14

У Запорізькому Палаці спорту “Юність” відбулися змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат. Ця вікова категорія передбачає участь спортсменів 2004-2005 років народження. Цей старт був відбором на континентальну першість. Ці сутички здатні вразити навіть того, хто вперше бачить вільну боротьбу. Юнаки та дівчата довели слова суддів про те, що їхній вік один із найперспективніших в Україні.

Данило Синицький із міста Слов’янськ виступав у ваговій категорії 57 кг. У фіналі йому протистояв борець у червоному екіпіруванні з Херсона. На початку Данило програвав. Але не здався та буквально “вигриз” вражаючу перемогу. Завдяки їй хлопець став кандидатом у майстри спорту. Цікаво, що спортивний шлях юнак розпочав із занять футболом. Але за порадою друга вирішив змінити вибір, про що не шкодує. Завдяки вільній боротьбі двічі бував за кордоном. Зокрема, в Грузії. А також на міжнародному турнірі в Польщі, де посів першу сходинку. Висловлюючи думки про секрет успіху, спортсмен акцентував на дисципліні, режимі та головне – правильному харчуванні.

Та навіть у жорсткому виді спорту трапляється гумор. Тож переходимо до фіналу вагової категорії 75 кілограмів. Запоріжець Михайло Діхтіміров зі старту домінує над столичним опонентом. У результаті здобуває переконливу перемогу. Успіх наш земляк відсвяткував досить специфічно, натягнувши на голову кумедний убір. Потім зізнався, що у такий спосіб він робить шоу. Супернику ж подякував за боротьбу, яку аж ніяк не вважає простою. Завдяки цій перемозі Михайло зможе взяти участь у чемпіонаті Європи, котрий відбудеться у червні в Польщі. Такий привілей має не лише згаданий запоріжець. Із 500 учасників національної першості на континентальний старт відбуде 20 юнаків і стільки ж дівчат.