+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся ювілейний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Є. Трухіна

29.01.2020, 19:34

25 років — рівно стільки у Запоріжжі проводиться Міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту Євгена Трухіна. Ювілейний старт відбувся у Палаці спорту “Юність” і зібрав спортсменів із 7 країн. Традиційно потужно виступили тут запорізькі борці.

Понад 200 борців із 7 країн світу з різною ментальністю, то в першу чергу на змаганнях – залізна дисципліна. Виступають спортсмени до 20-ти років. Команда нашого регіону у порівнянні з минулим роком майже повністю оновилася.

Ще з першого року існування турнір став міжнародним. Першими гостями були країни Прибалтики та Молдова. Цього разу завітала збірна Ізраїлю на чолі з титулованим у минулому борцем – Євгеном Сапожниковим.

Серед представників запорізького краю втретє “золото” турніру у ваговій категорії 55 кілограмів завоював Владислав Кузько. На змаганнях збірна Запорізької області показала високий рівень результативності. Наші «класики» вибороли три золотих, дві срібних та стільки ж бронзових нагород. А «Кращим борцем» турніру став Олександр Євдокимов.

Високий рівень відзначали учасники з інших країн. Представник Білорусі Ільгар Гусейнов провів 4 сутички. У фіналі вагової категорії 82 кілограми він переміг українця та піднявся на першу сходинку.