circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відбувся зимовий туристичний форум

02.02.2018, 19:45

text
Поділитися:

За зимовим відпочинком не треба їхати за кордон або у Карпати. Знайти цікаві місця можна і в Запорізькій області. У цьому впевнені організатори та учасники туристичного форуму, що відкрився в обласному краєзнавчому музеї.

Представники Чернігівського району вітають учасників туристичного форуму. Свій зовнішній вигляд пояснюють тим, що займаються реконструкцією скіфської культури. Приїхали на форум, аби запросити туристів до селища Салтичія. Бо там на території гори Оба-Таш існує історико-етнографічний комплекс. Там можна зануритись у світ скіфської культури та відвідати мегалітичні пам’ятки. Це споруди з кам’яних глиб, подібні до Стоунхенджу та Кам’яної могили. Кажуть, така поїздка буде особливо цікавою туристам, які хочуть відчути енергію землі та відпочити духовно.

Цікавим для туристів може стати і Мелітополь, кажуть учасники форуму. Він у двох годинах від Запоріжжя. Там є багато красивих та сучасних парків відпочинку. Також передбачені туристичні маршрути для спортсменів.

Олександра Григорович, начальниця відділу муніципального маркетингу Мелітопольського міськвиконкому, каже, за ініціативи спортсменів і управління молоді та спорту у нас з’явився клуб скандинавської ходьби. Нею можна займатися як влітку, так і взимку, покращуючи свій фізичний стан і знайомлячись з історією нашого краю.

Організатори впевнені, у Запорізькій області багато туристичних родзинок, які варті того, аби про них дізналися туристи.

Тим туристам, які не знають де розташовані цікаві місця в Запорізькій області, може стати в нагоді інтернет сайт. На ньому можна не просто почитати про Запоріжжя та область, а й знайти інформацію про найцікавіші туристичні маршрути, переглянутиафішу заходів, та дізнатися про готелі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: