+3°

+3°

У Запоріжжі відбувся звітній чемпіонат міста з боксу

26.12.2018, 21:28

Селище Балабине вже багато років як інтегрувалося у спортивне життя Запоріжжя. Це стосується цілої низки дисциплін. Бокс є одним із пріоритетних видів спорту на цій території. Балабинські спортсмени регулярно виступають у чемпіонатах Запоріжжя та інших стартах, де здобувають нагороди.

Одним з тих, на кого робляться певні ставки, є вихованець балабинського тренера Євгена Парфьонова Кирило Нехорошев. У 2018 він здобув срібну медаль чемпіонату України. Але наприкінці сезону отримав травму, яка не дозволила взяти участь у деяких важливих кваліфікаційних змаганнях. Тож у наступному році тренер розраховує надолужити втрачене.

Звітний чемпіонат Запоріжжя підвів риску під роком, що минає. У змаганнях, окрім місцевих спортсменів, взяли участь представники Токмака та Поліг. Тренери дали можливість показати себе на рингу і тим, для кого бокс – просто хобі. На ринг балабинського Будинку культури та спорту вийшли аматори. Деяким з них – далеко за сорок. Проте під час фінальних боїв вони продемонстрували неабияку волю до перемоги.

Чемпіонами турніру стали представники Запоріжжя Юрій Карпов, Євген Ожогов, Максим Котолевський, а також токмачанин Андрій Селіверстов. Сезон 2019 року стартує 29 січня. Це буде першість Запоріжжя серед молодших юнаків.