circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась патріотична виставка

23.01.2019, 21:09

text
Поділитися:

У Запоріжжі син запорізького художника Андрія Соколенка представив роботи свого батька. Всього близько 40 витворів мистецтва. Всі вони виконані у графіці, на українську тематику. Історія козацтва і кобзарства свого часу особливо захоплювала художника.

“Ой, на горі та й женці жнуть” – улюблений графічний малюнок Григорія Соколенка. Він створив його кілька років тому. І тоді ж вирішив подарувати його пацієнтам військового шпиталю.Як казав сам автор, хотів цією картиною підтримати бойовий дух українських воїнів. Зараз ця робота представлена на виставці в обласній бібліотеці.

Роботи Григорія Соколенка презентує його син Андрій. Каже, що за життя батько створив понад сотню робіт. Це замальовки з подорожей до козацької Січі та портрети родичів. У творах переплітається тема козацтва і кобзарства.

Окрім образотворчого мистецтва, Григорія Соколенка цікавила ще й гра на бандурі. Колись товариш художника подарував йому цей музичний інструмент, з того часу Григорій Соколенко з ним не розлучався. Митець збирав ноти та вчив пісні. Козацький інструмент і досі зберігається у запорізькому музеї.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: