circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась символічна виставка “Люблю”

02.07.2018, 21:21

text
Поділитися:

Любов до людини у світлинах. У Запоріжжі відкрилась виставка із символічною назвою “Люблю” фотографа Леоніда Гоєва. На фотографіях сотні людей, яких митець знімав протягом кількох десятків років. І показував, як мінялась історія.

Валентин Ніканоров уважно роздивляється світлини на стінах. Причину має особливу, адже на одному зі знімків — він сам. Каже – з фотографом Леонідом Гоєвим товаришує вже багато років. З посмішкою розповідає історію фото “Портрет Друга”.

Сам же фотограф зізнається: має особливий підхід до створення фотографій. На виставці “Люблю” представлені різноманітні жанри — від портрету до натюрморту. А ще фотограф каже, світлина повинна не лише показувати, а й розповідати історію. Тож частиною створення фото вважає вдалий заголовок. Саме ж мистецтво фотографії порівнює із полюванням, адже ніколи не знаєш – який кадр вдасться упіймати.

Аби додати виразності зображенням, Леонід використовував різні прийоми з кольорами — сепію, або переводив зображення у чорно-білий колір. Саму ж виставку готував протягом року. Адже запаси негативів мав дуже великі. Фотографувати чоловік почав у юному віці, ще навчаючись у школі. Саме тоді, за його словами, почав придивлятися до людей. І передавати зміст у деталях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: