circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась виставка ленд-арт фотографій

10.04.2018, 21:30

text
Поділитися:

Мистецтво довкілля , закарбоване у фотографіях. У запорізькій галереї відкрилась виставка ленд-арт знімків. Її представив фотограф Олександр Шкаліков. В експозиції — з півсотні робіт, переважно із зображенням природи.

Свої світлини зробив взимку запорізький митець Олександр Шкаліков. Вони створені

у напрямку, який має назву “ленд-арт”. Також митці називають його — мистецтвом довкілля. Олександр Шкаліков зазначає: часто на вулиці можна побачити готові об’єкти ленд-арту, створені самою природою. Але іноді митцю цього недостатньо, тоді він створює їх сам, або коригує, те, що є в природі.

Виставка має назву “Конденсат”. Олександр Шкаліков зазначає, назвав її так, тому що саме з води, снігу та льоду створена більшість сфотографованих об’єктів. Розповідає, щоб зробити одну зі світлин, він спеціально розклав на землі соти та частини фортепіано. А потім чекав поки піде сніг.

Мистецький напрямок “ленд-арт” виник у 60-х роках 20-го століття. Таким чином , митці хотіли привернути увагу людей до проблем довкілля. Та показати, що навіть сліди пташки на снігу можуть стати художнім шедевром.

Тепер Олександр Шкаліковпланує створити весняні роботи мистецтва довкілля. Для цього візьме участь у Всеукраїнському фестивалі “Хортиця”, який відбудеться у Запоріжжі наприкінці квітня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: