circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась виставка місцевої фотохудожниці

02.05.2018, 13:47

text
Поділитися:

Ніколи не пізно творити. Напередодні свого сімдесятиріччя запорізька фотохудожниця Тетяна Корнус влаштувала персональну виставку. Жінка фотографує всього 10 років. Але за цей час вона досягла значних успіхів у своєму захопленні. Експозицію назвала просто — “Схід і Захід”. У ній жінка показала краєвиди рідного Запоріжжя та деяких міст на заході України.

Запоріжанка Тетяна Корнус почала фотографувати 10 років тому. На сьогоднішніх світлинах вона відобразила пейзажі рідного міста та Львова. На таку творчість жінку надихнули студенти, з якими вона працює вже більше 30 років. У свій час один з випускників подарував Тетяні річ, які і змінила життя жінки. Це був цифровий фотоапарат.

І сьогодні Тетяна після занять в університеті, де викладає силову електроніку, мандрує рідним містом ,аби віднайти цікавий пейзаж. Дивуються такому хобі і колеги Тетяни. Адже жінка поєднує непросту роботу викладача та шукача цікавих кадрів. І місцеві фотохудожники впевнені, ця жінка показала ще не всі свої можливості.

Наразі фотохудожниця планує свої наступні мандрівки. Каже, головне — не бути байдужим, адже навколо завжди можна знайти щось цікаве та незвичайне.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: