circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилася фотовиставка «КуКі»

28.01.2019, 13:49

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «КуКi» Євгена Компанійченка (Євген Ком).

«КуКi» – це особистий проект відомого запорізького фотографа Євгена Кома, де він звертається до своєї улюбленої пляжної теми.

– Назва «КуКі» розшифровується як «курортний кіч». Євген Ком – відомий майстер фотографії в Запоріжжі, незалежний за духом і відомий своїм іронічним поглядом на реалії життя. Його фотографії давно вийшли за межі документалісти і мають повне право називатися картинами, вважає в.о. директора Запорізького обласного художнього музею Інга Янкович.

Як повідомив автор, героїв своєї серії «KуКі» він планує показати в різних містах, а знімає пляжників він вже 41 рік. Перша пляжна серія – триптих «Белеет парус одинокий» отримала нагороду в Білорусі та переслідування з боку КДБ – працівники цієї структури навіть знищили всі каталоги виставки, «бо радянську людину не можна так зображати». Нині ці фотографії знаходяться в музеї гумору в Габрово (Болгарія).

І хоча з тих років Євген від гротеску та сатири перейшов до більш тонкої іронії, кожна його виставка й досі епатує глядачів. Все життя автор зберігає також пристрасть до малювання карикатур та гумористичних історій.

На виставці презентовано 20 найбільш яскравих та виразних робіт великого формату, надрукованих на тканині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: