circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилася виставка ручної майстерності

04.04.2019, 10:07

text
Поділитися:

Напередодні відбулося урочисте відкриття культурно-мистецьких заходів на базі Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ. Їх традиційно проводять Департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно із Запорізьким обласним центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді у рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу.

– Мені дуже приємно, що протягом десяти років юні майстри з усієї області демонструють свої неперевершені таланти в галузі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Кожного року на нашій обласній виставці-конкурсі «Знай і люби свій край» представлено понад шість-сім тисяч експонатів. Ця виставка – результат занять дітей і молоді в гуртках декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, це праця серця, дитячої душі, невичерпної фантазії і, звісно, вправних рук талановитих педагогів нашої Нової української школи. Впродовж п’яти років напередодні Великодня велике значення педагоги та вихованці гуртків приділяють писанкарству. Вони власноруч, застосовуючи різні техніки, виготовляють писанки. Більше трьох тисяч писанок надходять на обласний конкурс «Писанковий рай», що вже став брендом Запорізької області. Бажаю всім учасникам реалізації творчих задумів та поширення ваших умінь серед молоді, – привітала учасників виставки та художніх керівників директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Цього року на обласному конкурсі-виставці представлено понад 7000 робіт учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти та закладів освіти обласного підпорядкування віком від шести до 21 років.

Діти власноруч виготовляють вироби, які вражають оригінальністю та відтворюють творчі натхнення, застосовуючи різні техніки, а саме: петриківський розпис, батик, народні іграшки, різьблення по дереву, валяння шерсті, писанки, вишивання, вироби з бісеру, соломки, полімерної глини, холодного фарфору, макраме, оригамі, ковані та гончарні вироби тощо.

Найбільшу активність у підготовці експонатів до виставки виявили навчальні заклади м. Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, Енергодара, Токмака, Оріхівського, Михайлівського, Кам’янсько-Дніпровського, Запорізького, Розівського, Якимівського, Гуляйпільського, Приазовського та Токмацького районів.

Кращі роботи за згодою авторів будуть надіслані на Всеукраїнську виставку-конкурс з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», що відбудеться в Києві.

Сьогодні упродовж дня на учасників чекає чимало цікавого: концертні виступи, численні майстер-класи, ігрова та розважальна програма.

Обласна виставка «Знай і люби свій край» та виставка «Писанковий рай» працюватимуть з 3 по 12 квітня з 9-00 до 17-00 у приміщенні Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ ( проспект Соборний, 117).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: