circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрили музей історії дитячого туризму

04.05.2018, 10:49

text
Поділитися:

До 70-ї річниці обласного центру туризму і краєзнавства, спорту і екскурсій учнівської молоді у Запоріжжі урочисто відкрили музей історії дитячого туризму і краєзнавства. У заході взяли участь представники обласної та міської влади, громадськості та юні туристи, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Метою створення музею стала ідея популяризації дитячого самодіяльного туризму і краєзнавства на прикладах досягнень туристсько-краєзнавчого учнівського активу Запорізької області. Обласна влада всіляко сприяє розвитку цього напрямку.

За даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, для розвитку туристичного центру у 2017 році з обласного бюджету було виділено близько пів мільйона гривень на закупівлю спорядження та обладнання Центру. Цього року заплановано виділити 600 тисяч гривень для покращення його матеріально-технічної бази.

Зараз у музеї представлені десять експозицій: «Туризм, народжений Дніпрогесом (30-ті рр.. ХХ ст..); «Становлення та розвиток дитячого туризму і краєзнавства (40-50-ті рр.. ХХ ст..); «Розквіт дитячого туризму і краєзнавства (60-70-ті рр.. ХХ ст..); «Період перебудови (80-ті рр.. ХХ ст..); «Рух скельними ділянками»; «Наметове містечко»; «Туристське спорядження»; «Звіти про походи»; «Грамоти та нагороди»; «Експедиції та знахідки». Усього в музеї накопичено понад 600 експонатів, які були зібрані з різних куточків області, серед них є колекція рюкзаків, спортивне спорядження, намети, мотузки, печі, котли та багато іншого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: