circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрився тренінг з інклюзивної освіти

06.06.2018, 12:44

text
Поділитися:

У Хортицькій національній навчально-реабілітаційній академії розпочався тренінг Благодійного Фонду Порошенка для регіональних тренерів з Донецької, Миколаївської, Тернопільської областей з інклюзивної освіти «Наставництво». Це вже п’ятий тренінг, яким охоплено навчанням освітян із 15 областей України. Таким чином запорізькі фахівці продовжують поширювати власний досвід зі створення інклюзивного середовища, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

В урочистому відкритті заходу взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

– Щиро дякую Марині Порошенко, фахівцям Благодійного Фонду Порошенка, Міністерству освіти України за те, що саме Запорізький край був обраний пілотним у формуванні інклюзивного освітнього середовища. Нині запорізькі педагоги діляться своїм досвідом з освітянами всієї країни. Разом з вами ми доводимо, що Україна – сучасна європейська держава. Ми запроваджуємо нові прогресивні підходи у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. У наших інклюзивно-ресурсних центрах використовуються міжнародні тести для оцінки навчальних здібностей дітей. А вчителі залюбки освоюють нові знання та навички, яких потребують учні. В рамках тренінгу освітяни побувають в одному з найкращих ІРЦ регіону в Мелітополі та опанують нові знання та навички, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова нагадала, що згідно з планом такі тренінги у Запоріжжі триватимуть до листопада. З досвідом запорізьких освітян ознайомляться їх колеги з усіх регіонів України.

Загалом у Запорізькій області на реалізацію Програми розвитку освіти в 2013 – 2017 роках облрадою спрямовано близько 80 мільйонів гривень, у тому числі на розвиток інклюзивної освіти. Прийнята облрадою у листопаді 2017 року Програма розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки передбачає виділення коштів на оснащення ресурсних кімнат в опорних навчальних закладах з інклюзивною формою навчання та інклюзивно-ресурсних центрах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: