circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрився центр з підготовки професійних сантехніків

07.06.2018, 17:15

text
Поділитися:

Нове оснащення для майбутніх професіоналів. На базі Запорізького будівельного центру професійно-технічної освіти відкрили новий навчальний центр. Спеціалізується він з підготовки майбутніх монтажників санітарно-технічних систем, тобто сантехників. Таке масштабне оновлення дозволить навчати майбутніх спеціалістів набагато швидше.

Під загальні оплески у Запорізькому будівельному центрі професійно-технічної освіти перерізують червону стрічку. Так відкривають новий сучасний навчальний центр. Він обладнаний за останнім словом техніки. Юрій Алексєєв навчається на сантехніка вже рік. Каже – вже встиг оцінити переваги нових пристроїв. Адже раніше доводилось займатися на застарілому устаткуванні.

Та навчатися на базі центру можуть не лише студенти. Тут можна пройти перепідготовку та підвищити кваліфікацію. Для цього необхідно звернутися до міського центру зайнятості. Фахівці наголошують: місту потрібні нові технічні кадри.

Керівництво закладу впевнене, що такий центр допоможе вийти професії сантехніка на новий рівень. А ще суттєво підвищити престиж персоналу. На облаштування центру з обласного бюджету виділили майже 600 тисяч гривень.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: