circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась історична виставка, присвячена українському козацтву

25.06.2020, 16:50

text
Поділитися:

Історичні натюрморти стали родзинкою експозиції. Вони не написані, а створені із музейних предметів, які розповідають про козацтво 17 століття. Наприклад, за основу для цієї роботи автори взяли відоме полотно “Автопортрет з символами Ванітас” голландського художника Давида Байї. Музейники кажуть, на виставці кожна робота продумана до деталей. Тут усе не просто так: крива чи зламана рамка символізує, що нема ідеальних персонажів, а порожня — місце для безіменних героїв.

Долучилися до виставки й запорізькі художники. Представили свої тематичні картини. А щоб глядач ще більше занурився в атмосферу минулих століть, у залі грає відповідна музика.

Аби відвідувачі змогли не тільки побачити експонати, а ще й отримати інформацію про них, біля кожної експозиції прикріпили QR-код. Відкривши камеру смартфону та направивши її об’єктив до цієї картинки, прийде повідомлення із посиланням. Там буде уся інформація про інсталяцію та навіть аудіо-екскурсія.

Організатори експозиції кажуть, реалізувати такий проект вдалося завдяки перемозі у конкурсі соціальних ініціатив “Ми — це місто”.

Автори виставки сподіваються, відвідувачам, які прийдуть переглянути експозицію, вона допоможе дізнатися багато цікавого та нового про добу козацтва.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: