circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась міжнародна виставка добувної та будівельної техніки

06.10.2021, 08:32

text
Поділитися:

У виставковому центрі Козак-Палац розпочала роботу шоста Міжнародна виставка машин, обладнання та технологій для гірничодобувної, вугільної та будівельної промисловості Mining World Ukraine – 2021.

На виставку завітали голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов, директор групи компаній K-MINE Михайло Назаренко, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Дмитро Антонюк.

Проведення цієї масштабної виставки не є випадковим, бо Запоріжжя є центром промислової та індустріальної, машинобудівної та металургійної промисловості, а також місцем розташування найбільших об’єктів програми «Велике будівництво», – зазначив Володимир Шустов.

Цього року в заході беруть участь майже 70 компаній з України та зарубіжжя. Виставка спрямована на залучення інвестицій та об’єднує близько 200 керівників, бізнесменів та фахівців з усіх гірнопромислових регіонів країни.

Головними фокусами події стали такі напрями: гірниче машинобудування, кар’єрна та спеціальна техніка , машини та обладнання для переміщення та транспортування корисних копалин, рішення для пошуку і розвідки корисних копалин, дорожньо-будівельна спецтехніка і технології, автоматизація процесів на добувному підприємстві, безпека гірничих робіт, очищення води і повітря, екологічний моніторинг, будівельні технології в гірничій справі, асоціації, професійні об’єднання, медіа, сертифікація та навчання.

Також на виставці заплановано проведення Форуму надрокористувачів «Надра – драйвер економічного розвитку України», присвяченого актуальним питанням видобудку корисних копалин.

У виставковому центрі будівельні, дорожньо-будівельні машини та обладнання можна подивитися з 5 по 7 жовтня 2021 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: