circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась виставка авторських скульптур

06.09.2021, 16:18

text
Поділитися:

З глини, дерева, металу та поліефірної смоли. У Запоріжжі відкрилась виставка авторських скульптур під назвою “PRO людей…”. Свої роботи представили місцеві митці Людмила Єлецька та Олександр Шкаліков. Експонати створені в різні творчі періоди авторів.

Скульптура під назвою “Танок” – одна з найулюбленіших робіт Людмили Єлецької. Жінка згадує, створила її, коли закінчувала Харківську академію. Це була її дипломна робота. Нині представляє її і на виставці “Про людей…” у запорізькому турцентрі. Людмила зазначає, оскільки робота була створена кілька років тому, перед показом скульптуру довелося відреставрувати і змайструвати із металу постамент.

На виставці Людмила Єлецька презентує з десяток скульптур. Жінка зазначає, серед робіт є й анімалістика, адже не уявляє свого життя без тварин. На цій експозиції авторка представляє свої роботи спільно із колегою Олександром Шкаліковим. Митці зазначають: в колекціях накопичилось багато скульптур, ескізів та малюнків, пов’язаних із життям та побутом людей.

Олександр Шкаліков ділиться: серед його фаворитів – інсталяція людини з дерева. Її скульптор створив спеціально для виставки. Робота має і певну цікавинку: кожен відвідувач може додати власних творчих штрихів , розфарбувавши кольоровою крейдою чорні квіти.

В. о. директора КП “Туристичний інформаційний центр” Олексій Каніщев говорить, виставок такого формату за три роки роботи центру ще не було. Особливо тішить, що автори цих робіт – запорізькі скульптори, отже, у нас є сучасна, крута культура і сучасні митці.

Побачити сучасні авторські скульптури у запорізькому турцентрі може кожен охочий з дев’ятої ранку до сьомої вечора. Виставка “Про людей…” триватиме протягом двох тижнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: