circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась виставка етнічних німців «Зустріч поколінь»

12.10.2020, 15:33

text
Поділитися:

11 світлин поєднані в частину експозиції під назвою “Кут зору”. Це фотографічний погляд Тетяни Юшко та Наталки Рибар на німецьку архітектуру Києва. Насправді в столиці таких будівель досить багато. Це народне училище на Липках, будинки баронів Штейнгеля та Гільденбранта, фонтан у Золотоворітському сквері та Нікольські ворота. Ще 8 робіт — це кірхи України пензля Юрія Горбачова. Тут можна побачити, що створили німці від Карпат до Ялти. У Запоріжжі ці картини вперше.

Попри досить велику міграцію за програмою пізнього переселення, багато хто з етнічних німців ще залишається на Запоріжжі. Тож для них таке нагадування про коріння дуже важливе.

Міська бібліотека зараз — це сучасний мистецький простір. Тож презентації, творчі зустрічі та навіть концерти тут відбуваються досить часто. Кажуть, виставка етнічних німців зацікавить багатьох.

Майже одночасно з цим заходом експозиції етнічних німців відкриються ще в кількох містах України. Як вважають представники діаспори, це дозволить усім зацікавленим наблизитися до культурної спадщини цього народу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: