circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилась виставка поштових листівок

20.09.2019, 21:02

text
Поділитися:

Листи з минулого. У краєзнавчому музеї відкрилась виставка поштових листівок. В експозиції  представлені дві сотні карток 20 століття. На них зображені архітектура та краєвиди минулих років. Самі музейники кажуть, що така виставка буде не просто цікавою глядачу, з її допомогою можна дізнатися – як  змінювався Запорізький край протягом століття.

Запорізький історик та організатор  виставки Валерій Стойчев вже 25 років поспіль збирає старі листівки із зображенням різних міст України. Тепер вирішив об’єднати свій доробок  із колекціями  українських  музеїв та представити його публіці. Каже, така виставка –   це добра можливість ознайомитися із історією Запорізького  краю, яким він був та як розвивався.

На експозиції представлені поштові листівки з 1903 по 1918 рік. Самі музейники говорять, що виставка має  не лише естетичну цінність, але й історичну. Адже кожна така листівка — це як сторінка підручника з  історії  рідного  краю.

Анна Головко, яка прийшла на відкриття експозиції, не приховує свого захоплення. Каже: кожна листівка – унікальна. Впевнена, що виставка буде цікавою не тільки історикам, а і звичайним запоріжцям. Подивитися листівки з минулого можна до 20-го жовтня.  Але організатор  виставки каже: якщо  вона зацікавить  запоріжців, то її роботу подовжать.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: