circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилася персональна виставка запорізького художника О. Звєрєва

17.09.2020, 19:45

text
Поділитися:

Безкрайні степи, галявини, річки та квіти зображує на своїх картинах художник Олександр Звєрєв. Розповідає, що всі свої роботи створив на природі, бо саме любов до рідного краю й надихає митця. Захоплюється живописом з дитинства, у своїх творах використовує олійні фарби та поєднує різноманітні кольори.

4 роки тому Олександр закінчив Хортицьку національну академію за спеціальністю “Образотворче мистецтво”. Тож підтримати художника на персональній виставці та ознайомитися з роботами колишнього студента прийшла і його викладачка Марина Рашкевич. Розповідає, рада що вихованець здійснив свою мрію і демонструє у своїх доробках красу рідного краю.

Зараз Олександр і сам викладає малювання. Подивитись на роботи свого викладача прийшов вихованець художника Тимофій Локтенко. Розповідає, хоч і навчається образотворчому мистецтву всього декілька тижнів, проте за цей час встиг перейняти певний досвід від свого педагога.

Виставка “Чарівний світ малярства” триватиме ще протягом місяця в обласній бібліотеці. Тим часом в планах у художника відвідати ще кілька десятків мальовничих місць, щоб потім передати їхню красу на полотнах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: