circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилася унікальна виставка друкованої графіки

10.12.2019, 20:16

text
Поділитися:

Побачити твори видатних майстрів сучасності тепер можна не тільки у Парижі або Відні. В художньому салоні Запоріжжя відкрилася виставка графіки “Від Шишкіна до Пікассо” та декоративної скульптури в стилі ар-деко.

Пабло Пікассо, Сальвадор Далі, Василь Кандинський, Жорж Брак, Жоан Міро та багато інших. Тепер до цих імен можна доторкнутися у прямому сенсі у Запоріжжі — у вигляді друкованої графіки. Це офорт, літографія, ліногравюра, ксилографія та пошуар. На виставці представлено понад 100 робіт в різних графічних техніках. Всі вони оригінальні — з підписом авторів.

Мистецтвознавець Тамара Гончаренко згадує про своє перше знайомство с творами видатного абстракціоніста Василя Кандинського. Зараз відчуває приблизно те ж саме. На виставці є і скульптури -- легкі, пластичні, витончені форми поєднали в собі відбитки різних культур. Від африканської екзотики і єгипетського мистецтва до індійських мотивів та ампіру.

Власне, цією виставкою намагались показати, що в 20 сторіччі був особливий розквіт друкованої графіки. Коли митці намагались зробити мистецтво трохи доступнішим -- кожна така робота могла виконуватися від 5-ти до 300 відтисків. Графіку видатних авторів можна буде побачити протягом 2-х місяців, а ось ар-деко скульптуру — усього 2 тижні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: