circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилася виставка абстрактного живопису

21.01.2020, 09:23

text
Поділитися:

У Запорізькому обласному художньому музеї відкрито експозицію «Простір емоцій Дмитра Ціпунова». Вона представлена 88 творами з власної колекції художника, створеними протягом останніх років. Більшість з них в залах музею виставляються вперше. Чільне місце займає робота «Навіщо хвилюватися» (2004), яка була подарована автором і зберігається у фондах музею.

Куратор виставки Юлія Мартиненко розповіла, що Дмитро чи не єдиний запорізький художник, який пропагує сучасні напрямки мистецтва у Запоріжжі. Так, у 1989 році він разом із Володимиром Маковкіним створив групу «Транс-Арт». В тому ж році в художньому музеї відбулась виставка сучасного мистецтва «Авангард-89». Надалі його ім’я було пов’язане з організацією цілої серії виставок під загальною назвою «Образ 90-ті». А 2010 року твори Дмитра Ціпунова експонувались у музеї на персональній виставці «Золотий двутавр», присвяченій 100-річчю «Чорного квадрата» К. Малевича.

Живопис Дмитра Ціпунова вражає глядача своєю раціональністю із явним впливом супрематизму К. Малевича, вивільненням духовної енергії кольору, як в абстрактному експресіонізмі В. Кандинського, кольоровими ритмами, співзвучними із творами П. Мондріана. На виставці не представлено жодного твору з негативним емоційним впливом, що виразно характеризує вдачу митця.

Виставка «Простір емоцій Дмитра Ціпунова» буде експонуватися у Запорізькому обласному художньому музеї до середини лютого.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: