circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрилася виставка фотохудожника В. Кадуріна

03.09.2019, 13:19

text
Поділитися:

Складне в простому та навпаки -- через натюрморт. У міському фотоклубі відкрилася шоста персональна виставка відомого запорізького фотохудожника Віктора Кадуріна. Автор представив свої найновіші твори, вирішивши у такий спосіб відзначити ювілей.

Він порушує канони і це працює. Віктора Кадуріна вважають королем натюрморту , і це не просто слова. За версією відомого фотожурналу його визнано кращим українським натюрмортистом. У своїх творах він поєднує, здавалось би, несумісні речі — черепи, квіти, нагороди, антикваріат та рибу. Та в кожній з цих світлин криється якась таємниця, ключ до якої глядач повинен знайти сам.

Пошук художньої форми та прагнення показати свою позицію взагалі можна вважати стилем Віктора Кадуріна. Біля його робіт можна, як то кажуть,“зависнути” на кілька годин або пройти мимо — і це нормально.

На цій виставці можна побачити рідкісні для Віктора Кадуріна портрети та жанрові свытлини. Та в них автор також залишається вірним собі — зображення людей тут навмисно дуальні та мовби запрошують до діалогу.

У ювілейній експозиції автор представив найбільш значущі на його думку твори. Недарма плід візуальних роздумів та настроїв був частково надрукований на тканині. Тому з першого погляду незрозуміло — це живопис чи світлина. Напевно, для глядачів це буде не єдина загадка нинішньої виставки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: