circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відкрили навчально-практичний центр для студентів ПТУ

20.12.2019, 09:07

text
Поділитися:

У Запорізькому вищому професійному училищі «Моторобудівник» відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів.

Захід відвідали заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Сороченко, заступник начальника відділу кадрів АТ «Мотор Січ» Євген Жук, депутат обласної ради Василь Хвостак, заступник виконавчого директора Запорізької обласної федерації роботодавців, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців «Потенціал» Валерій Сапронов, ректор НУ «Запорізька політехніка» Сергій Беліков, директори та майстри державних навчальних закладів Запоріжжя та області.

Незважаючи на економічні труднощі, колектив училища демонструє здатність удосконалювати свою методичну та матеріально-технічну базу. Так, у центрі функціонує понад 20 одиниць інноваційного слюсарного обладнання, ріжучих, вимірювальних та допоміжних інструментів. Крім цього, він обладнаний сучасною інтерактивною дошкою для демонстрування прогресивних методів та засобів слюсарної обробки, адже життя не стоїть на місці – в кожній професії систематично відбуваються якісні зміни. Для кожного учня передбачено комплекти слюсарного ріжучого та вимірювального інструменту. З відкриттям навчально-практичного центру слюсарної обробки матеріалів училище зможе розширити спектр підготовки за слюсарними професіями. Вже сьогодні тут готують за спеціальностями «Слюсар-складальник двигунів», «Слюсар-інструментальник», «Слюсар з механоскладальних робіт».

Директор училища Олександр Базь запевнив присутніх, що колектив і надалі буде розвиватися, змінюватись, оновлюватись і не зупинятись на досягнутому. Завдяки новому центру та його технічним можливостям випускники матимуть можливість стати висококваліфікованими та конкурентоспроможними робітниками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: