circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відновлюватимуть інфраструктуру приватного сектора

01.03.2019, 09:28

text
Поділитися:

Поточні, капітальні ремонти, будівництво, реконструкція доріг, облаштування системи зовнішнього освітлення – всі ці роботи заплановано виконати в поточному році по приватному сектору. Визначено об’єкти, передбачено фінансування в розмірі понад 27 млн грн.
В ході сесії міської ради депутати підтримали нову редакцію міської цільової програми з відновлення інфраструктури території приватного сектора Запоріжжя на 2018-2020 роки. В рамках програми передбачаються витрати на поточний ремонт доріг та об’єкти будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт) вулично-дорожньої мережі та мереж зовнішнього освітлення.

Розпорядниками коштів (відповідальні виконавці) є департамент інфраструктури та благоустрою міської ради, районні адміністрації Запорізької міської ради по Шевченківському та Комунарському районах.

Для реалізації заходів програми в 2019 році буде виділено понад 27 млн грн.

У напрямку дорожнього господарства – поточний, капітальний ремонт, будівництво та реконструкція доріг приватного сектора – передбачено близько 21 млн грн. Серед об’єктів капітального ремонту ділянки доріг по вулицях Піонерській, Ринковій, Біломорській, Ферганській. Також планується реконструкція проїжджої частини по вулиці Дунайській з облаштуванням відведення поверхневих стоків і тротуару по вулиці Розенталь від вул. Істоміна до вул. Петра Бузька.

Програмою передбачено виконати капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення по пров. Чуйському. Також будуть вестися роботи з будівництва та реконструкції 9 об’єктів – це вул. М. Киценка, вул. Кутузова, 16-20-провулок Таврійський, вул. Клубна, 1, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 19, вул. Паторжинського, вул. Січових стрільців, провулок Вечірній та інші. На ці цілі буде виділено близько 3 млн грн.

Фінансування у розмірі понад 4 млн грн необхідне для виконання робіт з капітального ремонту дороги по вул. Єрмака (від вул. Шевченка до р. Суха Московка), нового будівництва дороги по вул. Російській.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: