circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі відремонтують дорогу по вулиці Шкільній

20.02.2018, 16:15

text
Поділитися:

Дорожне перевтілення. Вулицю Шкільну не ремонтували більше десяти років. Дорога там вкрита великими ямами. На її стан неодноразово скаржились як водії? так і звичайні перехожі. Адже пересуватись вулицею просто неможливо.

По вулиці Шкільна 44. Вздовж неї знаходиться безліч закладів, в тому числі і міська стоматологія. Та от дістатися до неї не так просто. Адже дорога на цій вулиці розбита вщент, і вкрита великими ямами.

Скаржаться на стан дороги і представники єврейської спільноти. Їхня будівля синагоги розташована на цій вулиці. Кажуть, туди приходять сотні відвідувачів. Особливо небезпечно тут взимку, під час ожеледиці. Люди неодноразово травмувались. Дивуються станом дороги і зарубіжні гості

Нохум а-Коен Ерентреї, головний раввін Запорізького регіону, говорить, приїжджають гості з Ізраїлю, з США та Англії і дивуються, чому біля такої великої та гарної будівлі не можуть відремонтувати дорогу.

За вирішення ситуації взялась міська влада. Вже готовий проект реконструкції. Відремонтують не тільки відрізок вулиці Шкільної, а всю територію від вулиці Фортечної до Набережної магістралі. В планах зробити вело-доріжку та парковку, а також оновити систему освітлення.

Завершити ремонт планують до кінця 2018 року. Окрім цього в цьому році завершаться роботи й на вулиці Земського лікаря Лукашевича, та реконструкції скверу Театрального та пам’ятника Чорнобильцям.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: