circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі виплатили допомогу сім’ям загиблих військових

18.10.2018, 09:32

text
Поділитися:

У рамках Міської комплексної програми соціального захисту населення, яка фінансується з бюджету міста, передбачено низку заходів, спрямованих на соціальний захист учасників антитерористичної операції і членів сімей загиблих під час участі в АТО, операції об’єднаних сил (ООС).

Зокрема в рамках програми надається адресна цільова допомога батькам та членам сімей військовослужбовців, які загинули, померли, пропали без вісті при проходженні військової служби. Розмір допомоги становить 4000 грн, виплати здійснюються два рази на рік, по 2000 грн.

Адресна цільова допомога надається одному з батьків та вдовам військовослужбовців, які загинули, померли, пропали без вісті при проходженні військової служби, які мають реєстрацію у м. Запоріжжя, на підставі списків Запорізького міського Фонду правового та соціального захисту сімей військовозобов’язаних, загиблих у мирний час.

Першу виплату 183 осіб отримали в травні. На цей час у місті проживає 181 громадян даної категорії, яким у жовтні проведена друга виплата в розмірі 2000 гривень кожному.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: