circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі випускники реабілітаційного центру влаштували свято

06.06.2018, 17:21

text
Поділитися:

Особливий випускний. 9 дітей завершили навчання у центрі реабілітації “Дитячий Радонєж”. Восени маленькі випускники підуть до школи. На святі малеча показала, чого навчилася в закладі.

Батьки оплесками вітають своїх дітей. У них сьогодні перший в житті випускний. Дівчатка та хлопчики демонструють мамам і татам, чого вже навчилися. А вміють вони чимало. Майбутня першокласниця Мілана Шарко виразно читає вірш.

Мама дуже радіє тому, як змінилася її дитина. Каже, до центру свого часу привела доньку через особливості в розвитку мовлення. Для того, аби досягти певних результатів, знадобилося 3 роки. Зараз дівчинка вже готова до школи.

У закладі розповідають: усі заняття тут відбуваються лише у вихідні в присутності батьків. Це потрібно для того, аби вдома закріпити отримані знання. Займається із дітьми психологиня Ірина Пилипенко. Вона тут і за керівника і за викладача. Каже, щоб стати краще центр постійно бере участь у різних проектах. Протягом чотирьох років є і учасником конкурсу соціальних ініціатив “Ми — це місто”. Нинішній рік не виняток.

На святі маленькі випускники не лише читали вірші, а й показали батькам, як вміють грати на пластмасових музичних інструментах. А потім закружляли в танці з мамами й татами. Наприкінці заходу майбутні першокласники отримали подарунки — пенали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: