circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі випускники склали останнє ЗНО

13.06.2018, 20:20

text
Поділитися:

Підсумки ЗНО. В Україні завершилося зовнішнє незалежне оцінювання. Всього перевірку на знання пройшли майже 280 тисяч майбутніх студентів. На останній іспит, хімію, у Запоріжжі прийшли майже 400 дітей.

Назви структурних ізомерів, формула солі та яка речовина забарвлює бромну воду? Такі питання були на пробному тестуванні з хімії , згадують випускники. А от що чекає на них сьогодні – діти навіть не здогадуються. Деякі з них пройшли просто спробували, але для більшості цей іспит — вирішальний.

В області ЗНО з хімії вирішили скласти близько 1000 дітей, з них – 375 у Запоріжжі. Тут працюють два пункти тестування. Координатори іспиту діляться: протягом періоду ЗНО було вже декілька випадків порушень. Це списування та користування телефонами із навушниками. Найбільше дітей реєструвалися на тестування з української мови та історії.

Поки фахівці пояснюють нам про особливості ЗНО, діти прямують на тестування. Воно триватиме 150 хвилин. За цей час колишні учні повинні відповісти на 52 запитання. З них 10 — це розв’язання задач. Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник, — 200. Діти, які вже впоралися із завданнями тестування та чекають на зошити, кажуть – іспит був складний.

Перші результати оцінювання ЗНО будуть відомі вже 15-го червня. А от з хімії – наприкінці місяця. Після оголошення усіх результатів майбутні студенти можуть обирати – куди подавати документи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: