circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі військова частина 3026 святкує день народження

23.02.2018, 14:04

text
Поділитися:

Її створили у 1957 році. З того часу частина має багату історію. Її військові були ліквідаторами у Чорнобилі та їздили в Афіганістан, а зараз багато службовців у зоні АТО.

Військовій частині 3026 – 61 рік. З того часу вона випустила багато військових, деякі з яких — почесні ветерани. Дехто з них приїхаві на урочисте шикування. Кажуть, і сьогодні у молодих військових почесна місія. Вони захищають цілісність країни у зоні АТО.

Андрій Бубенець, заступник командира частини 3026 по роботі з особовим складом Національної Гвардії України, зазначає, частина виконує завдання з охорони державних органів влади та судових установ. Окрім цього забезпечує конвоювання спецконтингенту до установ виконання покарань.

Зараз тут служать солдати строкової служби та контрактники з різних областей України. Деякі строковики вже замислюються про підписання контракту.

Самі ж військові кажуть, щасливі, що продовжують славні традиції своєї військової частини. Працюють над професійною майстерністю, аби в нашому місті та країні і далі було безпечно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: