circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі визначили переможців «StartUp Fest»

04.12.2018, 12:41

text
Поділитися:

На першому фестивалі бізнес-ідей «StartUp Fest», який відбувся у виставковому центрі «Козак Палац», обрали найкращі стартапи. Подія, що проходила в Запоріжжі впродовж двох днів, зібрала учасників з усієї України, повідомляє прес-служба мерії.

Перемогу отримала Вікторія Кутик з проектом «Зелена країна». Вікторія презентувала на конкурсі ідею сонячного біо-вегетарію. Це теплиця, але замкнутого типу, конструкція якої дозволяє збирати максимальну кількість сонячної енергії. В таких умовах за допомогою фіто-лампового обладнання можна вирощувати рослини для ресторанів, готелів, офісів або навчальних закладів.

Друге місце завоювали представники ЗНТУ з проектом «Sun Box – реальна віртуальність». Цей стартап може допомогти у підготовці операторів важкого виробництва. Стартапери мріють про систему віртуальної реальності, за допомогою якої студенти зможуть безпечно та без ризику підготуватись до майбутньої професії.

Трете місце посіла команда проекту «Садиба зеленого туризму». Цей стартап присвячений проблемам доступного відпочинку для людей з обмеженими можливостями. Стартапери пропонують духовне та психологічне розвантаження з арт-терапією, екоквестами, майстер-класами, тренінгами, національною кухнею.

Всі фіналісти отримали грошові винагороди на розвиток власних бізнес-ідей.

Інші учасники також не залишились без подарунків. Усі стартапери були нагороджені сертифікатами та подарунками від партнерів і можливість відвідати лекцію Investment Business School. Команда «Sun Box» отримала додатковий бонус — сертифікат на трьохмісячне навчання.

Загалом заявки на участь у конкурсі надійшли від понад 50 учасників із Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Мелітополя, Одеси. Це ідеї для бізнесу у сфері АПК, переробки продукції, бджільництва, дизайну, смарт-технологій, туризму, оздоровлення та багато інших.

Протягом двох днів учасники мали можливість вдосконалити власні проекти за участю авторитетних експертів та презентувати їх перед гостями «StartUp Fest».

Познайомитися з авторами успішних бізнес-історій можна було і на виставці, що відбулася під час «StartUp Fest». В експозиційній залі презентували діючі стартапи, бізнес-інкубатори на базі вищих навчальних закладів, коворкінги, антикафе, фінансові установи. Окремий розділ виставки був присвячений міжнародним проектам ЄБРР, ПРОМІС, Erasmus, EEN – на стендах можна буде отримати консультацію та інформацію про програми підтримки підприємців-початківців та діючого МСБ.

У числі проектів, представлених на виставці, переважали інноваційні технології та екологічні ідеї. Зокрема, демонстрували конструктор із екологічно чистого матеріалу, інтерактивне дзеркало, системи безпеки та обліку підприємства, роботизовані технології, 3D-друк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: