circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Благодійний аукціон на підтримку жінок

26.11.2021, 12:07

text
Поділитися:

У Запоріжжі відбувся благодійний аукціон «Подаруй нове життя». Гроші, виручені від продажу лотів, спрямують на підтримку жертв домашнього насильства. Їм надаватимуться міні-гранти та консультації для започаткування власної справи.
Також під час аукціону представники громадської організації підписали меморандум із міською владою щодо співпраці.

Лоти благодійного аукціону: картини, ляльки та спортивні атрибути запорізьких спортсменів. Наприклад, форма належала гравцям “Динамо-Київ” та “Шахтару”. Також представлені автографи олімпійських чемпіонів та призерів.

Учасники аукціону зазначають: дуже важливо не замовчувати проблему насильства щодо жінок. Серед запрошених і запорізький художник Олександр Жолудь. Митець вважає, що від цих проблем потерпають не лише жінки, але й чоловіки і люди з інвалідністю.

На гроші, виручені від продажу лотів, 20 жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах, пройдуть навчання та консультації. На перших етапах їм допомагатимуть ментори. Заступник міського голови Анатолій Васюк каже, сама ідея благодійного аукціону – це підтримка постраждалих жінок від домашнього насильства і надання їм коштів на створення власної справи.

Загалом під час аукціону зібрали суму майже 30 тис. грн. Втім, ви ще можете долучитись до торгів. Виставка з лотами діятиме у турцентрі до 5 грудня. Сам проект щодо підтримки планують реалізувати впродовж року, як тільки зберуть усю суму. Для старту необхідно півмільйона грн.

Першими новини з’являються у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: