circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі вшанували матерів-героїнь

30.05.2018, 12:39

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль привітав жінок Запорізької області, яким Указом Президента України було присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

– Сьогодні ми з вами зібралися привітати і вручити нагороди сімом жінкам Запорізької області, яким до Дня Матері Указом Президента України присвоєно почесне звання «Мати – героїня». Найпрекрасніше слово на Землі – мама, це перше слово, яке вимовляє людина, і звучить воно на всіх мовах однаково ніжно. У мами найдобріші й ласкаві руки, вони все уміють. У мами найвірніше серце – в ньому ніколи не гасне любов, воно ні до чого не залишається байдужим. І скільки б не було тобі років, тобі завжди потрібна мама, її ласкавий погляд, і чим більше любов до матері, тим радісніше і світліше життя, – зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону нагадав, що почесне звання «Мати-героїня» присвоюється за особливі заслуги, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для отримання дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Звання вручається тим матерям, які народили і виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей. Усього в нашій області за період 2005-2018 роки почесне звання «Мати-героїня» було присвоєне 1549 жінкам.

Нині посвідчення про почесні звання Костянтин Бриль вручив Олені Сазановій, Олені Поповій, Світлані Сарбаш, Любові Суптелі, Олені Шерстюк, Людмилі Торубалко та Валентині Погорілій.

Керівник області привітав матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання, вручив пам’ятні подарунки та повідомив, що найближчим часом вони отримають одноразову допомогу у розмірі 17 620 гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: