circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

У Запоріжжі вшанували пам’ять актора та письменника О.Виженка

04.02.2019, 15:02

text
Поділитися:

Залишив по собі світлу пам’ять. Виповнилось 40 днів відтоді, як пішов із життя відомий запорізький актор, письменник і казкар Олександр Виженко. З цієї нагоди в обласній бібліотеці влаштували вечір пам’яті. Спогадами про актора поділилися рідні, друзі та знайомі.

Актор, режисер, письменник, поет, казкар, ведучий. І це ще не повний перелік того, ким був Олександр Виженко. Про творчість і талант Санька Сита (саме під таким псевдонімом працював казкар) згадували усі, хто прийшов на вечір пам’яті. Дружина Олександра завжди пам’ятатиме життєве кредо чоловіка. Каже: він прагнув якомога більше зробити для розвитку України.

Олександр Виженко працював у театрі юного глядача. Зіграв там понад 50 ролей. Творчість Олександра не мала меж. Завдяки йому та сину — професійному перекладачу – українською мовою зазвучали всі пісні гурту “Бітлз”.

Бібліотекарі кажуть: Олександр був добрим другом їхньої читальні. В обласній бібліотеці часто проходили презентації творів письменника. Свідчать про це книжки, розміщені на стелажі. У його творчому доробку, зокрема, видання з історії рідного краю. А ще Олександр переклав українською сонети Шекспіра.

Казки Олександра неперевершені. Наприклад, у творі “Хлопчик-Укропчик” автор розповів історію нашої країни за останні 5 років. Це казка-розмальовка. За її мотивами театр-студія “Пігмаліон” поставив виставу. У майбутньому в Запоріжжі планують створити конкурс маленьких казкарів імені Олександра Виженка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: